top of page
IMG-22.jpg

Par mums

  Uzņēmums tika dibināts 2000. gadā, ar cietā kurināmā ražošanas darbības virzienu.Sākotnēji uzņemumā bija vien smagā mašīna GAZ 53 un divi darbinieki, bet tas dinamiski auga un strauji attīstījās. Divu gadu laikā izveidojot vienu no visautamatizētākajām  ražotnēm Rīgā. Produkcija tika realizēta galvenokārt Rīgā un eksportēta uz Norvēģiju.

Mainoties tirgum 2005.gadā uzņēmums pārprofilējās uz ceļubūves tehnikas nomu un par 5 gadiem izauga no divām uz divdesmit transporta vienībām.

Lai uzlabotu smagās tehnikas noslodzi, vadība pieņēma lēmumu uzsākt ceļubūves darbus.

  2010. gadā uzsākām ceļu labiekārtošanas darbus sadarbībā ar lielākajām ceļubūves firmām.

  Šobrīd uzņēmumā ir nodarbināti 32 profesionāli darbinieki, kas veic celtniecības būvobjektu zemes darbu pilna  cikla izstrādi  līdz gataviem ceļiem , ietvēm un zālājiem.

рукопожатие
Individuāla pieeja katram klientam

Mēs pateicamies mūsu klientiem par uzticību un sadarbību, kas ikdienas darbā mums palīdz attīstīties un pilnveidoties.

Dienu no dienas mēs iegūstam nenovērtējamu pieredzi un pilnveidojam darba metodes, nepārtraukti uzlabojot un paplašinot piedāvājamo pakalpojumu klāstu, garantējot kvalītāti un augsti profesionālu attieksmi pret Jums.

Kvalitāte un kompetence

Rūpējoties par mūsu pakalpojumu kvalitāti,darbā izmantojam tikai kvalitātīvus materiālus, kā arī stradājot ievērojam visas nepieciešamās tehnoloģijas. Mūsu komandā stradā pieredzējušie profesionāļi. 

Mūsu komanda

IMG-7231.jpg

Dmitrijs Ņikitins

Valdes loceklis

info@glaube.lv

+371 29288985

IMG-7236.jpg

Bridžita Plēpe

Grāmatvede

IMG-7253.jpg

Kristaps Salietis

Projektu vadītājs

IMG-7242.jpg

Anete Ezera

Lietvede

info@glaube.lv

+371 22444276

bottom of page